CoolZone & Radio HotStyle
Bun Venit! ...::: CoolZone :::... ~Welcome to www.coolzone.3xforum.ro~ Asculta LIVE Radio HotStyle cel mai bun post de radio cu cea mai buna muzica si cei mai tari dj. Tu Contezi !!! http://radiohotstyle.tk http://r-hotstyle.no-ip.biz:8989/listen.pls
Lista Forumurilor Pe Tematici
CoolZone & Radio HotStyle | Inregistrare | Login

POZE COOLZONE & RADIO HOTSTYLE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lovely_pink din Bucuresti
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 49 ani
CoolZone & Radio HotStyle / ...::: Hot News :::... / Cine se bucură de meciuri 3D? Englezii, cum cine? Moderat de Dj.Killa
Autor
Mesaj Pagini: 1
aXXo_17
Moderator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 816
Postul britanic Sky TV este primul din Europa care va transmite īn format 3D. Pentru īnceput, englezii se vor bucura de fotbal 3D - doar ei l-au inventat. Īn luna aprilie va avea loc deschiderea, iar primul meci transmis astfel va fi cel dintre Arsenal şi Manchester United. Ca să fie posibilă recepţionarea imaginilor 3D, e nevoie de un echipament suplimentar.



Pānă īn prezent, doar nouă pub-uri din Londra au anunţat că vor achiziţiona dispozitivele necesare. Marii producători (Sony, Samsung, Panasonic etc.) au īnceput şi ei să comercializeze din ce īn ce mai multe televizoare LCD 3D (3D TV). Sony merge chiar mai departe şi spune că va pune la dispoziţie camere 3D la Campionatul Mondial de fotbal, ce va avea loc anul acesta īn Africa de Sud.


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la