CoolZone & Radio HotStyle
Bun Venit! ...::: CoolZone :::... ~Welcome to www.coolzone.3xforum.ro~
Asculta LIVE Radio HotStyle cel mai bun post de radio cu cea mai buna muzica si cei mai tari dj. Tu Contezi !!!
http://radiohotstyle.tk http://r-hotstyle.no-ip.biz:8989/listen.pls
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
CoolZone & Radio HotStyle | Inregistrare | Login
POZE COOLZONE & RADIO HOTSTYLE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Anne98 25 ani
 | Femeie 25 ani Buzau cauta Barbat 27 - 52 ani |
|
aXXo_17
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 816
|
|
Intr-o incercare de a simplifica schema de denumire a procesoarelor sale desktop, Intel a anuntat ca va introduce doua noi marci: Core i5 si Core i3. Insa nu ne-a si explicat exact cum vor fi atribuite procesoarele celor trei categorii.
Mult timp s-a speculat ca viitoarele Lynnfield-uri vor purta numele de Core i5. Insa se pare ca nu va fi asa. Intel a spus ca aceste denumiri vor fi acordate in functie de performanta, si ca s-ar putea ca unele Lynnfield-uri sa fie incadrate sub gama Core i7. Insa daca repartitia se va face pe baza performantelor, vor avea nevoie si de o subimpartire dupa generatii sau familii.
Si asta pentru a evita situata in care un Core i5 lansat intr-un an este mult mai rapid decat Core i7-le anului trecut. Vechile procesoare vor ramane neredenumite, si vor disparea cu totul in timp. Dar daca tot vor doar trei categorii de procesoare, de ce au mai inventat si stelutele?..
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|