CoolZone & Radio HotStyle
Bun Venit! ...::: CoolZone :::... ~Welcome to www.coolzone.3xforum.ro~
Asculta LIVE Radio HotStyle cel mai bun post de radio cu cea mai buna muzica si cei mai tari dj. Tu Contezi !!!
http://radiohotstyle.tk http://r-hotstyle.no-ip.biz:8989/listen.pls
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
CoolZone & Radio HotStyle | Inregistrare | Login
POZE COOLZONE & RADIO HOTSTYLE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alexandra21 la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Calarasi cauta Barbat 24 - 53 ani |
|
aXXo_17
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 816
|
|
Reprezentantii companiei Intel au dat cateva informatii cu privire la procesorul lor Larabee, anuntat in urma cu ceva vreme, si care desemneaza un procesor grafic intr-o “interpretare” proprie.
Larabee este un procesor grafic, ce a fost deja anuntat cu aceasta ocazie pentru anul care urmeaza si va avea 32 de nuclee, fiecare avand cate o unitate dedicata de procesare, putand astfel sa prelucreze operatiuni foarte specializate fiecare in parte. Larabee va fi primul procesor grafic de la Intel, cu performante destul de mari, si intentia lor este sa ofere prin acesta o flexibilitate foarte mare, pentru ca fiecare nucleu este de tip x86.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|