CoolZone & Radio HotStyle
Bun Venit! ...::: CoolZone :::... ~Welcome to www.coolzone.3xforum.ro~
Asculta LIVE Radio HotStyle cel mai bun post de radio cu cea mai buna muzica si cei mai tari dj. Tu Contezi !!!
http://radiohotstyle.tk http://r-hotstyle.no-ip.biz:8989/listen.pls
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
CoolZone & Radio HotStyle | Inregistrare | Login
POZE COOLZONE & RADIO HOTSTYLE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ioanacatalina Profile
 | Femeie 25 ani Salaj cauta Barbat 25 - 61 ani |
|
aXXo_17
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 816
|
|
Odată cu lansarea primelor imagini, studiourile GSC Gameworld au anunţat oficial că lucrează la STALKER: Call of Pripyat, cel de-al treilea titlu stand-alone din seria STALKER.
Evenimentele din Call of Pripyat se vor desfăşura la scurt timp după finalul din STALKER: Shadow of Chernobyl, cānd guvernul ucrainean decide să lanseze o amplă operaţiune militară īn interiorul Zonei, denumită "Fairway". Īn ciuda tuturor pregătirilor īnsă, operaţiunea dă greş, iar serviciile de securitate guvernamentale decid să trimită un agent pentru a determina cauzele acestui eşec.
Call of Pripyat va avea la bază versiunea 1.6 a engine-ului X-Ray, printre noutăţile ce vor fi introduse numărāndu-se un sistem mai amplu de misiuni secundare, posibilitatea de a continua jocul īn mod "freeplay" după finalul poveştii, o interfaţă īmbunătăţită, cāt şi un sistem A-Life mult mai avansat.
STALKER: Call of Pripyat este programat pentru lansare īn această toamnă.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|