CoolZone & Radio HotStyle
Bun Venit! ...::: CoolZone :::... ~Welcome to www.coolzone.3xforum.ro~
Asculta LIVE Radio HotStyle cel mai bun post de radio cu cea mai buna muzica si cei mai tari dj. Tu Contezi !!!
http://radiohotstyle.tk http://r-hotstyle.no-ip.biz:8989/listen.pls
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
CoolZone & Radio HotStyle | Inregistrare | Login
POZE COOLZONE & RADIO HOTSTYLE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: verona1991
 | Femeie 25 ani Iasi cauta Barbat 26 - 62 ani |
|
aXXo_17
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 816
|
|
BioWare a oferit comunităţii mult aşteptatul anunţ oficial al jocului Mass Effect 2. Compania a prezentat jocul ca fiind cel de-al doilea titlu din trilogia Mass Effect şi a menţionat că acesta va fi lansat la īnceputul lui 2010, pentru PC şi Xbox 360.
Īncă zgārciţi cu detaliile, cei de la BioWare au precizat că povestea celui de-al doilea capitol continuă istoria omenirii care, după ce a reuşit să īnvingă armata lui Saren, se va confrunta cu un pericol şi mai mare. "Vom depăşi experienţa de joc din Mass Effect prin livrarea unui sistem de luptă mai intens, o variaţie mai mare de arme şi o aprofundare a explorării planetare", a declarat Ray Muzyka, CEO BioWare şi Vice Preşedinte Electronic Arts.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|